AKUPUNKTŪRA

info@derma.lt mail: 8·651·10000 phone:

Akupunktūra

Tai labai senas ir efektyvus gydymo būdas, atsiradęs Kinijoje prieš kelis tūkstančius metų. Tai natūralus gydymo būdas, kurį galima derinti su kitomis gydymo priemonėmis. Plonomis adatomis veikiant biologiškai aktyvius kūno taškus yra stiprinamas organizmas, nesukeliama jokių nepageidaujamų šalutinių reiškinių.

Akupunktūrinis taškas - tai anatominės, biologiškai aktyvios odos mikrostruktūros, kuriose gausu nervinių galūnių. Taškai reflektoriškai per centrinę nervų sistemą jungiasi su vidaus organais. Akupunktūriniai taškai išsidėstę kūno paviršiuje tam tikromis linijomis, vadinamomis meridianais arba kanalais. Plačiąja prasme meridianas - tai ne vien akupunktūrinių taškų linija, bet ir vidaus organų sistema su tarpusavio ryšiais.

Adata padirginus akupunktūrinį tašką, harmonizuojama neuroendokrininė sistema, keičiasi skausmo pojūtis, normalizuojamas vegetacinės nervų sistemos darbas. Organizme išsiskiria daugiau biologiškai aktyvių medžiagų, koreguojama imuninė sistema, mažėja alergija, pagerėja kraujotaka, todėl greičiau gyja opos, žaizdos, sparčiau atsinaujima oda, sumažėja patinimas, uždegimas, nervų sistemos dirglumas. Todėl gydymas šiuo metodu labai efektyvus gydant 

Odos ligas

Akių ligas

Stuburo ir sąnarių ligas

Nervų ligas

Virškinimo sistemos ligas

Kvėpavimo sistemos ir LOR ligas

Širdies ir kraujagyslių ligas

Endokrinines ligas

Urogenitalinės sistemos ligas

ir kitus negalavimus, kaip lėtinio nuovargio sindromas, stresas, imuninės sistemos nusilpimas, taip pat koreguojant kūno svorį. 

Akupunktūros nerekomenduotina daryti nėštumo metu, esant kraujo krešėjimo sutrikimams, chirurginių ligų atvejais.

Klinikoje DERMA gydytoja refleksoterapeutė atlieka

  • Akupunktūrą
  • Gydymą moksos procedūromis
  • Gydymą vakuuminėmis taurelėmis

Norėdami sužinoti daugiau klauskite gydytojos.